Autorizācija
0

3. oktobrī norisināsies "Baltic Brand forum 2019"

Svinot 15 gadus kopš "Mīlētāko zīmolu topa" pirmsākumiem, šī gada 3. oktobrī Latvijā pirmo reizi norisināsies mārketinga un reklāmas nozares profesionāļu forums "Baltic Brand forum 2019". Forumā ar savu pieredzi dalīsies industrijas speciālisti no Baltijas un Lielbritānijas, paužot savu redzējumu par aktuālajām zīmolu, patērētāju un komunikācijas tendencēm

Foruma ietvaros notiks trīs paneļdiskusijas ar vairāk nekā 15 nozares ekspertu līdzdalību. Kā pasākuma kulminācija paredzēta divu īpašu foruma viesu uzstāšanās.

Reklāmas aģentūras "adam&eveDDB" efektivitātes vadītājs Lielbritānijā, vairāku mārketinga grāmatu autors ar ievērojamiem starptautiskiem sasniegumiem Less Binets, runās par ilgtspējīgu zīmolu veidošanu un to, kādu lomu tajā spēlē emocijas, slava un radošums.

Savukārt aģentūras "PHD EMEA" stratēģiskais vadītājs Lielbritānijā Malkolms Devojs stāstīs par izplatītākajiem mārketinga instrumentiem un mediju stratēģiju, kādu savā straujajā izaugsmē izmanto pasaules drosmīgākie un veiksmīgākie zīmoli.

Foruma noslēgumā notiks ietekmīgāko zīmolu apbalvošanas ceremonija visas Baltijas mērogā.

“Baltic Brand forum 2019” notiks 3. oktobrī jaunajā kultūras un izklaides centrā “Hanzas Perons”.

Foruma īstenošanā un atbalstā piedalījušies tādi industrijā zināmi uzņēmumi kā DDB Latvija, OMD, Accenture, Latvijas Zaļais punkts, Delfi, Kapitāls Networks, RAIT, httpool, Modash un Latvijas balzams.

Vairāk par foruma programmu un biļešu iegādi:  šeit

 

Komentāri
(Publiskajā pusē e-pasts publicēts netiks)