Autorizācija
3

BMA veidotais TV tiešsaistes video portāls “TV DOM” saņem retranslēšanas licenci

Rīgā, 2015. gada 6. novembrī

Mediju koncerns „Baltijas Mediju Alianse” (BMA) saņēmis Nacionālās elektronisko līdzekļu plašsaziņas padomes (NEPLP) retranslēšanas licenci tiešsaistes video portāla “TV DOM” darbībai.

Jaunajā interneta vietnē www.TVDOM.lv tādējādi jau šobrīd iespējams skatīties 14 televīzijas kanālu tiešraides latviešu un krievu valodā. Tie ir LTV1, LTV7, RE:TV un Rīga TV24, kā arī desmit BMA pārraudzībā esošie kanāli: PBK Latvija, REN TV Baltic, NTV Mir Baltic, 1. Baltijas muzikālais kanāls, Dom Kino, Karuseļ, Vremja, Telekafe, Muzika Pervovo. Portālā tiek piedāvāts arī vairāku TV kanālu labāko raidījumu arhīvs un TV Programma tuvākajai nedēļai. Līdztekus interneta vietnei TVDOM lietotāju ērtībām tiek izstrādātas arī TVDOM aplikācijas lietošanai uz mobilajām iekārtām – viedtālruņiem un planšetdatoriem.

Ginta Krivma, BMA Biznesa attīstības vadītāja Baltijas valstīs: „Līdztekus nemainīgi augstajai kvalitatīva TV satura lomai TV skatītāju izvēlē, televīzijas patēriņa paradumi līdz ar tehnoloģiju attīstību būtiski mainās. Portāls TVDOM tiek veidots kā daļa no BMA jaunās daudzplatformu koncepcijas Baltijā un būtībā ir jauns kompānijas solis vēl tuvāk saviem skatītājiem. TVDOM koncepcija paredz TV pārraižu un citu video materiālu pieejamību skatītājam ērtākajā vietā, laikā un  ierīcēs - datorā, planšetē, viedtālrunī. Tādējādi mēs paplašinām TV un citu video materiālu skatīšanās iespējas ārpus tradicionālajiem mājas apstākļiem. Jau šobrīd portāla saturs bez maksas un bez reģistrācijas pieejams visiem Latvijas iedzīvotājiem. Drīzumā TVDOM uzsāks darbību arī Lietuvā un Igaunijā. ”

Par „Baltijas Mediju Alianse”

„Baltijas Mediju Alianse” ir Latvijā reģistrēts uzņēmums - viens no vadošajiem plašsaziņas līdzekļu koncerniem Baltijas valstīs. BMA darbība ir vērsta uz plašsaziņas līdzekļu attīstību Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. Tā galvenie darbības virzieni ir televīzija, prese un reklāma. BMA uzņēmumos strādā vairāk nekā 200 speciālistu visā Baltijā. Galvenais birojs atrodas Rīgā.

„Baltijas Mediju Alianse” mediju auditorijai piedāvā televīzijas kanālus Pirmais Baltijas kanāls, 1.Baltijas Muzikālais kanāls, NTV Mir Baltic/Estonia/Lithuania un REN TV Bаltic/Estonia/Lietuva, iknedēļas avīzes „МK Latvija” un „МK Igaunija”, kā arī jauna koncepta Mobilo TV MASSmedia un interneta TVportālu TVDOM. Vairāk informācijas: www.1bma.lv

 

Edžus Vējiņš

„Baltijas Mediju Alianse” preses sekretārs

Mob. tālr.: +371 22 83 2591

Tālr.: +371 6718 6735

E-pasts: edzus.vejins@1bma.lv

www.1bma.lv

Komentāri
  • Dace
    Latviešu valodā nav tāda vārda " licenze". lieto vai nu " licence" vai "atļauja" :)
  • janis
    jamaksa lai varetu skatities visus baltijas tv kanalus
  • Uldis
    Bite atkal cenšas visus apčakarēt.
(Publiskajā pusē e-pasts publicēts netiks)