Autorizācija
0

DigiBrokastis #3

DigiBrokastis piedāvā neformālu platformu - digitālā mārketinga brokastu ciklu, kurā tiek diskutēts par digitālās komunikācijas izaicinājumiem un risinājumiem kopā ar jomas ekspertiem un praktiķiem.

Mūsu mērķis ir veicināt pieredzes apmaiņu, kā arī radīt pateicīgu vidi jaunu kontaktu dibināšanai, lai ieguvēji būtu ne tikai DigiBrokastu apmeklētāji, bet arī digitālā vide visā Latvijā. Un tas viss pie brokastu galda!
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Šajās DigiBrokastīs runāsim par uzņēmuma tēla veidošanu sociālajos portālos. Savā pieredzē dalīsies 2 eksperti :

• Ralfs Goba pastiprinātu uzmanību pievērš tieši Facebook komunikācijai un reklāmai, kā rezultātā ir izstrādājis 3 soļus, kurs ievērojot Tu palielināsi pārdošanas apjomus un izveidosi ciešu saikni ar savu mērķauditoriju. 

• Agnijas sekotāju skaits visās sociālo mediju platformās kopā ir sasniedzis 160 tūkstošus, kur instagram sekotāji vien ir 50 tūkstoši. Ja ir kāda, kas zina, kas patīk auditorijai, tad tā ir Agnija. Viņa visus savus sekotājus ir ieguvusi publicējot saistošu saturu. 

Kā organiski veidot savu auditoriju un izmantot Facebook un Instagram algoritmus savā labā - uzzināsiet DigiBrokastīs!
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DigiBrokastu apmeklētājiem cenā iekļautas - gardas brokasis viesnīcas Radisson Blu Daugava restorānā, sarunas ar ekspertiem, pieredzes apmaiņa, kā arī tiek nodrošināta bezmaksas autostāvvieta.

DigiBrokastīs gaidām – uzņēmuma vadītājus, vidēja līmeņa vadītājus, personāla vadītājus, mārketinga un komunikācijas speciālistus kā arī citus interesentus ar vai bez priekšzināšanām.


LRA biedriem tiek piešķirta 25% atlaide. Standarta cena EUR 49 + PVN
Plašāka informācija par DigiBrokastīm - http://digijourney.com/digi-brokastis/ 
 

Komentāri
(Publiskajā pusē e-pasts publicēts netiks)