Autorizācija
0

Festivāls Golden Hammer notiks Jūrmalā!

Pulcējot reklāmas profesionāļus no Baltijas, Skandināvijas un citām Eiropas un pasaules valstīm no 9. līdz 11.jūnijam norisināsies 16. Starptautiksais reklāmas festivāls „Golden Hammer”. Tradīcijām bagātais reklāmas festivāls kļuvis par reģiona nozīmīgāko starptautisko festivālu, kurā tiek izcelti un apbalvoti iepriekšējā gada labākie darbi reklāmas un mediju jomā. 

Festivāla konkursa darbos īpaši tiek meklētas radošas idejas un oriģinalitāte, kas aizrauj tās skatītāju un dod būtisku pienesumu zīmola vērtībai.

Tradicionāli festivāla darbu skati papildinās pasaules vadošo reklāmas un komunikācijas aģentūru vadītāju lekcijas. Tā ir lieliska iespēja arī Latvijas reklāmas nozares topošajiem un esošajiem profesionāļiem gūt iedvesmu, pieredzi un starptautiskus kontaktus.

Festivālā aicināti piedalīties visi, kas saistīti ar reklāmas vai mārketinga komunikāciju (aģentūras, dizaina un reklāmas izgatavotāj sabiedrības, kā arī reklāmdevēji, mediji un citas puses, kas bijušas iesaistītas reklāmas tapšanā) jomu.

Šogad festivāls norisināsies Jūrmalā, kur atjaunotajā Dzintaru koncertzāles Mazajā zālē notiks vērienīgā apbalvošanas ceremonija. 

Plašāk par festivālu mājaslapā http://goldenhammer.eu/

 

Festivālu atbalsta Jūrmalas pilsētas dome, Cision, Izdevniecība Rīgas Viļņi, JCDecaux Latvija, Semarah Hotel Lielupe, Airprint, BMW, Chaula.tv, Mailigen, DDB Worldvide Latvia.

 

Komentāri
(Publiskajā pusē e-pasts publicēts netiks)