Autorizācija
0

LTRK pagarina Expo 2020 metu piedāvājumu iesniegšanas termiņu līdz 17. decembrim

LTRK pagarina metu konkursu Expo 2020 Dubaijā idejas izstrādei

 

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), ieklausoties radošo industriju ekspertos un profesionāļos, nolēmusi pagarināt metu piedāvājumu iesniegšanas termiņu līdz 17.decembrim.

Precizēts nolikums piektdien, 30.novembrī ir publicēts LTRK mājas lapā www.chamber.lv

LTRK pagarina konkursu ar mērķi piesaistīt vairāk ideju jeb projektus, lai no tiem atlasītu labākos trīs, kas pēc tam līdz 28.decembrim strādātu pie detalizācijas. Tādējādi netiks noslogoti nevajadzīgi tie profesionāļi, kuri neiekļūs TOP 3. Pašreiz nolikumu reģistrējoties saņēmuši vairāk nekā 80 dažādu organizāciju, uzņēmumu, radošo apvienību u.c. pārstāvji, tostarp arī vairākas ārvalstu kompānijas, kas liek secināt, ka interese ir liela.

“Laika ir maz, taču mums būtiski, saņemt interesantus un kvalitatīvus piedāvājumus. Tādēļ nolēmām pagarināt metu konkursa pirmo kārtu līdz 17.decembrim, tādējādi dodot papildu laiku radošajām komandām izstrādāt savas idejas,” saka LTRK valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš, “jāsaprot, ka pašreiz Expo 2020 vietā ir tuksnesis, bet termiņi ir strikti jāievēro un priekšdarbi jāveic laikus, lai jau 2019.gada 20.oktobrī pamata konstrukcijas būtu uzbūvētas.”

LTRK jau augustā aicināja radošās komandas pieteikties un saņemt tos dokumentus, kas bija pieejami tajā brīdī, lai sāktu gatavot idejas Latvijas pārstāvībai Expo 2020, kā arī domātu par labākajiem risinājumiem un dalību metu konkursā.

Nolikums par dalību metu konkursā Expo 2020 Dubaijā pieejams šeit: http://chamber.lv/lv/content/2525. Paredzēts, ka pirmajā kārtā līdz 17.decembrim iesniegtie meti tiks novērtēti, lai jau līdz 28.decembrim trīs labākie projektu autori varētu sagatavot detalizācijas.  

“Mēs zinām, ka Latvijā ir talantīgi cilvēki, kuri spēs piedāvāt interesantas idejas valsts pārstāvībai šajā nozīmīgajā pasākumā, kur organizatori paredz vismaz 25 miljonus apmeklētāju, no kuriem aptuveni viens miljons varētu apmeklēt arī mūsu paviljonu,” saka J.Endziņš.

Papildu jautājumus iespējams uzdot rakstot uz e-pastu expo@chamber.lv.

Komentāri
(Publiskajā pusē e-pasts publicēts netiks)