Autorizācija
0

“OMD Latvia” vadītājs būs Vadims Barisons

Turpmāk Latvijā vadošās mediju aģentūras “OMD Latvia” vadītājs būs Vadims Barisons. Konkursā Vadims izvēlēts kā piemērotākais kandidāts  un no 20.marta ieņems arī uzņēmuma valdes locekļa amatu, informēja “OMD Latvia” valdes loceklis Kārlis Zembergs.

Barisons mārketinga un reklāmas jomā darbojas jau 11 gadus. Savu karjeru sācis kā dizainers, vēlāk pārgājis uz mārketinga jomu. Strādājis par zīmola vadītāju sabiedrībā plaši zināmiem AS “Latvijas Balzams” zīmoliem, vēlāk AS “Aldaris”, kur viņš vadīja gan Latvijas, gan Baltijas zīmolus, līdz 2016. gadā kļuva par uzņēmuma mārketinga vadītāju. 2017. gadā Vadims pievienojās “OMD Latvia“ komandai, kļūstot par Klientu servisa, bet vēlāk par Biznesa attīstības direktoru.

“Esmu pateicīgs par man izrādīto uzticību vadīt tradīcijām bagātu, leģendāru un vēsturiski pirmo starptautisko mediju aģentūru Latvijā, kurai ir tik spožs godalgu un apbalvojumu mantojums.  Man ir patiess prieks sākt vadīt “OMD Latvia” brīdī, kad uzņēmums visā pasaulē ir lielu pārmaiņu priekšā – gan solījuma klientiem, gan pozicionējuma ziņā. Mēs solām saviem klientiem pieņemt ātrākus, labākus un pārdomātākus lēmumus, izmantojot mūsu inovācijas, radošumu, empātiju un pieejamos datus. Tā mūsu klienti varēs gūt lielāku atdevi no savām investīcijām reklāmā,” saka Barisons. 

Viņš akcentēja, ka OMD filozofija vienmēr bijusi vērsta uz rezultātu, ko novērtēja arī reklāmas industrijas prestižākais izdevums “Adweek”, nosaucot OMD par 2019. gada mediju aģentūru (“Media Agency Of The Year”).

“OMD allaž īpašu uzmanību veltījis personāla attīstības jautājumiem, tai skaitā, talantu vadībai un spēcīgu personību izaugsmei. Vadima kā pragmatiska līdera un izcila komunikācijas stratēģa pievienošanās OMD komandai nesusi augļus kā mūsu klientu biznesam, tā OMD kolektīva izaugsmei. Vadima kaislība ir jēgpilni uz biznesa rezultātiem vērsti komunikācijas risinājumi, kas sakrīt ar OMD vērtībām. Aģentūras vadības grožu pārņemšana ir loģisks Vadima izaugsmes solis,” uzsver Kārlis Zembergs, “OMD Latvia” valdes loceklis.

 

Komentāri
(Publiskajā pusē e-pasts publicēts netiks)