Autorizācija
0

Palīdzība Ukrainas kolēģiem

Kopš Putina režīma kara Ukrainā daudzi Ukrainas mārketinga un reklāmas nozaru kolēģi mēģina rast iespējas strādāt gan no Ukrainas, gan atrodoties bēgļu gaitās citās valstīs. 


Lai palīdzētu Ukrainas kolēģiem šajā situācijā, ir izveidotas vairākas iespējas:

1. Portāls adaid.eu - iespēja ievietot vakances un CV. Darba vietas dažādās Eiropas valstu pilsētās.

2. AdForum.com. Risinājums Ukrainas aģentūrām un radošajām komandām. Aģentūras klātbūtne vietnē AdForum.com parasti ir balstīta uz abonentmaksu un nodrošina starptautisku atpazīstamību potenciālo klientu un aģentūru meklēšanas konsultantu vidū, izmantojot iespēju demonstrēt savus radošos darbus. AdForum katru gadu piesaista vairāk nekā 4 miljonus unikālu apmeklētāju no globālās reklāmas un mārketinga kopienas. AdForum ir paziņojis, ka bez maksas atvērs savu tiešsaistes platformu un pakalpojumus visām Ukrainas aģentūrām un reklāmas ražošanas (producēšanas) uzņēmumiem uz nenoteiktu laiku.
Aģentūras klātbūtne vietnē AdForum.com parasti ir balstīta uz dalību un nodrošina starptautisku atpazīstamību potenciālo klientu un aģentūru meklēšanas konsultantu vidū, izmantojot iespēju demonstrēt savu radošo darbu.
Paketē ir iekļauta piekļuve AdForum radošajai bibliotēkai — vairāk nekā 200 000 radošo kampaņu datubāzei. Ukrainas aģentūras varēs pievienot savu darbu un izmantot esošās kampaņas pētniecībai.


3. Iespēja nosūtīt savu CV Latvijas Reklāmas asociācijai (LRA) uz e-pastu lra@lra.lv. LRA ievietos šo CV kopīgā mapē, kas būs pieejama visiem LRA biedru uzņemumu vadītājiem un personāla vadītājiem. Kopīgajā mapē CV tiks uzglabāti līdz 2022. gada 31. decembrim. CV uzglabāšanas mērķis ir piedāvāt vakanci Ukrainas kolēģiem, kuri meklē darbu.  

 

Komentāri
(Publiskajā pusē e-pasts publicēts netiks)