Autorizācija
0

Sākusies darbu iesniegšana festivālā ADWARDS2016

Šodien, 8. jūnijā LATVIAN ART DIRECTORS CLUB (LADC) rīkotais vienpadsmitais radošās izcilības festivāls ADWARDS2016 oficiāli tiek pasludināts par atklātu.

Līdz pat 8. augustam tiek aicināti visi radošo nozaru profesionāļi un entuziasti – reklāmisti, grafikas dizaineri, tekstu autori, digitālās galvas, fotogrāfi, drukas mākslinieki, radošie un mākslinieciskie direktori, režisori un operatori, produktu, iepakojumu dizaineri un visi pārējie, kas kaut ko rada - celt gaismā un gaisā visu, kas sastrādāts Latvijas reklāmā pēdējā gada laikā, lai noskaidrotu, kuri ir tie darbi, ko starptautiskā žūrija 10 profesionāļu sastāvā atzīs par labākajiem, piešķirot tiem ordeņus un nodrošinot vietu starp ADWARDS2016 gada grāmatas vākiem. Lielās aģentūras ar 20 vai freelancer ar vienu labu darbu – nav būtiski, ja vien radi kaut ko kvalitatīvu, pierādot savu meistarību!

ADWARDS2016 koncepts ir "It's time for the ugly truth". Reizi gadā pienāk patiesības mirklis, kad slēpties aiz reputācijas, draugiem-slavenībām, septītā aifona, stilīga biroja un vēl stilīgāka instagrama vairs nav jēgas. Var jau var, tomēr patiesība nāk gaismā, kad tiek novākti visi fona trokšņi un galdā tiek celts tikai tas, ko tu vari izdarīt un radīt. Ir pienācis laiks skarbākajam mirklim gadā, jo, iespējams, tikai iespējams, tu neesi tik labs, kā domā. Galvenais jautājums - vai tu būsi gana drosmīgs to pārbaudīt?

Darbus festivālam varēs iesniegt līdz pat 2016. gada 8. augustam. Pieteiktajiem darbiem jābūt realizētiem laikaposmā no 2015. gada 31. marta līdz 2016. gada 1. augustam. ADWARDS2016 radošā nedēļa norisināsies no 22. - 26. augustam. Uzvarētāju apbalvošanas ceremonija - 26. augusts.

Plašāka informācija: www.adwards.lv | anete@ladc.lv | (+371) 26708810

Komentāri
(Publiskajā pusē e-pasts publicēts netiks)