Autorizācija
0

Sākusies pieteikšanās Young Lions 2015 nacionālajai atlasei

Sākusies pieteikšanās starptautiskā konkursa jaunajiem reklāmas un mārketinga profesionāļiem "Young Lions" nacionālajai atlasei - labākā komanda bez maksas dosies uz Kannām, Francijā.

Young Lions ir daļa no prestižā starptautiskā radošuma festivāla Cannes Lions jeb "Kannu Lauvas"; tā mērķis ir atbalstīt un veicināt jauno talantu izaugsmi.

Nacionālā atlase ir tikai pirmais solis pretī izcilībai, jo lielākais izaicinājums būs Young Lions konkurss Kannās, kur būs jāsacenšas ar izciliem radošajiem prātiem teju no visas pasaules.

Tradicionāli Young Lions nacionālā atlase norisinās kā Kannu konkursa simulācija, sagatavojot uzvarētāju komandas dalībai starptautiskajā konkursā. 

Tādēļ potenciālajiem Young Lions nacionālās atlases dalībniekiem jābūt gataviem 24 stundu klātienes konkursam, kurā jāīsteno no organizatoriem saņemtais, kategorijai atbilstošais darba uzdevums jeb brīfs. Diennakts laikā tapušos darbus vērtēs starptautiskā "ADWARDS" žūrija, bet laimīgie ceļazīmes ieguvēji tiks paziņoti 10.reklāmas festivāla "ADWARDS" noslēguma pasākumā 17.aprīlī.

Šis konkurss ir gan ugunskristības, gan pieredze turpmākajai profesionālai darbībai. Ne velti uzdevumus nacionālās atlases dalībniekiem ir sagatavojuši Latvijā zināmi uzņēmumi, kas vienlaikus paši ir radoši un atvērti. Piemēram, digitālās kategorijas brīfu izstrādāja "Pica Lulū", kas šo konkursu atbalsta jau trešo gadu.

Pieteikties Young Lions nacionālajai atlasei var līdz 10.aprīļa plkst.23.59. Komandām uz e-pastu younglions@abnormal.lv vai konkursa mājaslapas sadaļā Reģistrācija jāiesūta katra dalībnieka CV un saite uz kopējo komandas video vizītkarti (kopējais klipa garums - līdz 60 sekundēm, tam jābūt angļu valodā).

Komandā var būt divi dalībnieki vecumā līdz 28 gadiem (dzimuši 1986.gada 27.jūnijā vai pēc tam). Plašāka informācija par noteikumiem - mājaslapā vai konkursa Facebook lapā.

Diennakts klātienes konkurss sāksies 13.aprīlī plkst.10.00 un beigsies 14.aprīlī plkst.9.59. Informāciju par norises vietu dalībnieki saņems no konkursa rīkotāja kopā ar savas dalības apstiprinājumu.

Konkursa organizatori sedz ceļojuma izmaksas, naktsmītnes un reģistrācijas izdevumus, lai nacionālās atlases uzvarētāji varētu piedalīties "Kannu Lauvu" radošās izcilības festivāla starptautiskajā konkursā jaunajiem talantiem "Young Lions" 2015.gada jūnijā.

Komentāri
(Publiskajā pusē e-pasts publicēts netiks)