Autorizācija
0

SAMSUNG IZVĒLAS DDB PAR SADARBĪBAS PARTNERI BALTIJĀ

Samsung Electronics Baltics rīkotajā Baltijas konkursā 17 aģentūru konkurencē par Samsung sadarbības partneriem Baltijā kļuva reklāmas aģentūra DDB Latvija. DDB pārziņā turpmāk būs Samsung zīmola, mobilo tehnoloģiju, sadzīves tehnikas un citu Samsung produktu virzīšana Baltijas valstīs.

"Samsung kā tehnoloģiju līderim pasaulē un arī Baltijā vēlme sadarboties ar tik pat spēcīgiem partneriem citās industrijās ir tikai saprotama, tāpēc esam patiešām gandarīti, ka mūsu rīkotajā Baltijas radošo aģenturu konkursā aģentūra DDB parādīja savas stiprākās puses, izstrādājot atbilstošu komunikāciju stratēģiju un radošos risinājumus, jo īpaši ņemot vērā Samsung dinamisko biznesa specifiku. Ticam, ka strādāt kopā ar pasaules inovāciju līderi Samsung DDB komandai būs interesants un spraigs izaicinājums," partnera izvēli pamato Samsung Electronics Baltics zīmola un mārketinga nodaļas vadītāja Baltijas valstīs Elīna Liepiņa.

“Milzīgs gandarījums par DDB komandas uzvaru vienā no pēdējo gadu nozīmīgākajiem Baltijas mēroga aģentūru konkursiem, kas apliecina mūsu konkurētspēju ne tikai Latvijā, bet visā Baltijas reģionā. Turklāt Samsung un DDB vieno gan ambīcijas, gan mērķi - konkurēt pārsātinātā un nepārtraukti mainīgā tehnoloģiju nozarē, izaicināt ierasto un radīt labāko," uzvaru un sadarbību komentē DDB Latvija izpilddirektors Andris Rubīns. 

Samsung un DDB sadarbojas ne tikai Baltijā, bet arī Skandināvijā. Pirms gada par Samsung Ziemeļeiropas partneri kļuva DDB Stokholma, kas nu atbild par Samsung zīmola attīstību visā Skandināvijā. Īsā laikā viņiem kopīgi izdevies ne tikai sasniegt labus biznesa rezultātus, bet tikt arī pie Kannu Lauvas pasaules prestižākajā reklāmas festivālā Cannes Lions ar jaunā Samsung Galaxy S6 launch kampaņu.

Samsung inovatīvās idejas maina priekšstatus par televizoru, viedtālruņu, valkājamo ierīču, planšetdatoru, mājsaimniecības ierīču un printeru tehnoloģijām, tā iedvesmojot cilvēkus un veidojot nākotni. Uzņēmums arī nosaka tendences viedo lietu jeb viedpalīgu jomā jo īpaši Smart Home jeb viedās mājas segmentos. Lai iegūtu plašāku informāciju, apmeklējiet Samsung oficiālo vietni www.samsung.com un blogu global.samsungtomorrow.com.

DDB ir viena no apbalvotākajām Latvijas aģentūrām gan mārketinga efektivitātes konkursā Password, gan radošās izcilības festivālā Adwards. 2014. gadā DDB komanda izcīnīja Latvijai pirmo zelta godalgu prestižajā Euro Effie Awards festivālā. Kopš 2004. gada DDB organizē Latvijā un Baltijā mīlētāko zīmolu topu, kas ir unikāls pētījums un augstu novērtēts apbalvojums mārketinga profesionāļu vidū. DDB Latvija ir daļa no DDB Worldwide, kas ir viens no lielākajiem un radošākajiem reklāmas aģentūru tīkliem pasaulē.

Komentāri
(Publiskajā pusē e-pasts publicēts netiks)