Autorizācija
0

Šī gada 22. septembrī Tallinā norisināsies piektais “Baltijas Zīmolu forums”

Piektais “Baltijas Zīmolu forums” šogad pirmo reizi norisināsies Tallinā

Šī gada 22. septembrī norisināsies piektais “Baltijas Zīmolu forums” jeb “Baltic Brand Forum.” Šogad foruma centrālais temats ir “DROSME”, izceļot zīmolus, kas izaicina ierastās normas un iestājas par drosmīgām idejām, tādējādi veiksmīgi iekarojot pasauli. Zīmolu eksperti un nozares profesionāļi no sešām dažādām valstīm dalīsies savās zināšanās un pieredzē paneļdiskusijās un lekcijās, bet foruma noslēgumā tiks apbalvoti drosmīgākie un mīlētākie Baltijas valstu zīmoli. 

Šogad foruma īpašo viesu vidū būs tādi nozares vadošie eksperti kā “Contagious” līdzdibinātājs un grāmatas “The Contagious commandments: 10 Steps to Brand Bravery” līdzautors Pauls Kemps-Robertsons, pasaulē straujāk augošā ūdens zīmola “Liquid Death” radošais viceprezidents Endijs Pīrsons, Ukrainas apbalvotākās aģentūras “Banda Agency” līdzdibinātājs un “Be Brave Like Ukraine” platformas līdzautors Riks Serdjuks, zīmola “BOLT” globālais vadītājs Maksimiliāns Malickis, AirBaltic Web3 projektu vadītājs Artūrs Garais, ilgtspējas konsultāciju uzņēmuma “OMG Momentum” līdzdibinātāja Stefānija Helēna Šellere, kā arī pasaulē atzīto Viļņas tūrisma kampaņu radošais direktors Antonio Bečtle un citi.

Foruma ietvaros tiks diskutēts par to, ko nozīmē būt drosmīgam zīmolam un cik svarīgi ir pieturēties pie uzņēmuma vērtībām un uzskatiem. Sabiedrība mūsdienās sagaida no zīmoliem drosmi izteikt savu nostāju un rīkoties ne tikai uzņēmējdarbības jomā, bet arī sabiedriskā līmenī. 

“Baltic Brand Forum” norisināsies 22. septembrī Tallinā, Igaunijā, starptautiskajā fotogrāfijas muzejā “Fotografiska”, kurā satiekas pasaules līmeņa fotomāksla un atvērta domāšana. Foruma noslēgumā izcilākie zīmoli no Latvijas, Igaunijas un Lietuvas tiks apbalvoti dažādās kategorijās, piemēram, mīlētākie, zaļākie, drosmīgākie zīmoli un cilvēcīgākie zīmoli. Baltijas zīmolu topa uzvarētājus nosaka Baltijas iedzīvotāji, balstoties uz “Brand Capital” dzīvesstila pētījumu. Apbalvošanas ceremonijas īpašais viesis būs viens no Igaunijā populārākajiem mūziķiem un producentiem NOËP​​.

Sīkāka informācija par pasākumu un biļešu iegādi atrodama “Baltic Brand Forum” mājaslapā https://balticbrands.eu. 

“Baltic Brand Forum” organizē MAGIC, OMD, Norstat sadarbībā ar TUULI, airBaltic, Google, Moller Baltic, Element, Httpool, Eco Baltia, LIDO, RIMI, LUX express, Trickster, Sons and Daughters, Kalve Coffee, Valmiermuiža, Delfi, TV3 Group, IR Nauda, Sky Media un JCDecaux.

Komentāri
(Publiskajā pusē e-pasts publicēts netiks)