Autorizācija
0

Studenti Golden Hammer konferenci var apmeklēt bez maksas!

Sadrabībā ar festivālu Golden Hammer, Latvijas Reklāmas asociācija šogad 50 studentiem piedāvāja iespēju apmeklēt festivāla konferenci bez maksas. Studenti aktīvi pieteicās uz 50 studentiem paredzētajām vietām, kas tika aizpildītas pāris stundu laikā. Prieks, par aktīvajiem un mācīties alkstošajiem jauniešiem!

Starptautiskais reklāmas festivāls Golden Hammer 11. jūnijā Jūrmalā notiks ar nozares vadošo reklāmas un komunikācijas aģentūru vadītāju lekcijām par nozares iespējām un izaicinājumiem.

Konferences uzmanības centrā būs šī laika iezīmes apvienot labāko no digitālās un tradicionālās komunikācijas pasaules. Liela uzmanība tiks pievērsta nepieciešamībai straujajā informācijas laikmetā pārskatīt veidus, kā mēs apgūstam jaunas lietas, tostarp, ko ikviens var mācīties no start-up uzņēmējdarbības kustības. Konference noslēgsies ar vienu no gaidītākajām festivāla notikumiem – iepazīšanās ar konkursa finālistu darbiem, kas festivālam pieteikti no 22 dalībvalstīm.

Šī ir lieliska iespēja reklāmas, sabiedrisko attiecību, komunikācijas lietpratējiem un studentiem gūt iedvesmu, pieredzi, iepazīties ar festivāla dalībniekiem un žūrijas locekļiem – 26 profesionāļiem no 15 valstīm. Konference notiks Jūrmalas kultūras centrā Majoros no pulksten 9.00 līdz 17.00 angļu valodā bez tulkojuma.

Festivāla programma un biļetes: goldenhammmer.eu vai sazainoties ar Golden Hammer biroju – 67320439, 25622371.

Komentāri
(Publiskajā pusē e-pasts publicēts netiks)