Autorizācija
0

ZINĀMI JAUNIE REKLĀMAS SKOLAS STUDENTI!

LADC skola ir Latvijas radošo celmlaužu veidota ekskluzīva izglītības programma, kas katru gadu uzņem 20 – 25 talantus no visas Latvijas, lai 9 mēnešus laikā tos intensīvā režīmā izskolotu darbam reklāmā. LADC skola ietvaros studenti apgūs visas reklāmas svarīgākās komponentes Latvijas lielākajās radošajās aģentūrās un studijās pie zinošākajiem reklāmas, dizaina un mediju praktiķiem

Līdz pat 3. jūlija pusnaktij ikviens radošā gara īpašnieks tika aicināts pieteikties LADC skola 2017. gada klasei, kas sāksies šā gada septembrī. Lai to izdarītu, pretendentiem bija jāizpilda 2 darba uzdevumi. LADC žūrija 10 Latvijas nozares profesionāļu sastāvā vairākas dienas tos vērtēja, kā rezultātā, ir zināmi 25 LADC skola  2017. gada klases studenti.
 
LADC žūriju šogad pārstāvēja Ēriks Stendzenieks (!MOOZ dibinātājs un vadošais radošais direktors, kā arī LADC līdzdibinātājs un presidents), Andris Rubīns (DDB Latvija izpilddirektors), Edijs Majors (Burzum dibinātājs un radošais direktors, LADC padomes pārstāvis), Anete Franka (LADC izpilddirektore), Sandijs Lūsēns (IDEA radošais direktors), Voldemārs Dūdums (patstāvīgs radošais direktors, LADC līdzdibinātajs), Aleksandrs Bētiņš (Not Perfect Y&R | Riga vadošais radošais direktors, LADC padomes pārstāvis), Vairis Strazds (DDB Latvija radošais direktors), Māris Upenieks (Young/Hungry radošais direktors, LADC līdzdibinātājs) un Edgars Stanga (McCann Riga radošais direktors).
 
Talanti, kas 5. septembrī uzsāks mācības LADC skolā ir : Beāte Dronka, Edgars Atslens, Maira Lāce, Artūrs Dīcis, Gunārs Ošlejs, Olga Trule, Bruno Vēberis, Laima Dance, Nena Kleinberga, Rolands Jurēvics, Katrīna Marta Riņķe, Linda Caune, Ēriks Gabranovs, Renāte Ribakova, Jānis Tamužs, Rihards Buivids, Kārlis Putāns, Rihards Ginters, Līga Reide, Ieva Rimša, Sniedze Prauliņa, Beate Strīpniece, Kristaps Šteinbergs, Nadīne Plinta un Rūdolfs Puķītis.
 
Latvijas radošās nozares lielākie vārdi ir apvienojušies, lai izskolotu un darba tirgū ievestu nākamo radošo paaudzi, kas konkurenci nezina. Mēs ticam, ka LADC skolas absolventi būs tie, kas ne tikai gūs nenovērtējamu pieredzi, bet arī ar gūtajām zināšanām, idejām un pieredzi Latvijas radošuma latiņu cels nākamajā līmenī nākotnē.

Komentāri
(Publiskajā pusē e-pasts publicēts netiks)